Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Ukrajina

- 
- 
   Řazení:     dle ceny,     termínu,     názvu zájezdu
Kyjev
11.09. - 15.09. od 14 990,-

KYJEV

snídaně
Více o destinaci

Ukrajina je země ležící ve východní Evropě; na východě hraničí s Ruskem, na jihozápadě s Moldavskem, Rumunskem, na západě s Maďarskem, Slovenskem a Polskem, na severu s Běloruskem. Hlavním městem je Kyjev. který leží na největší ukrajinské řece Dněpr. Dalšími většími městy jsou : Charkov, Dněpropetrovsk, Doněck, Záporoží, Lvov, Krivoj Rog, Mykolajiv, Mariupol, Luhansk. Luck je oblastním městem Volyňské oblasti, historického regionu Volyně, Halyč je jedním z nejstarších měst Ukrajiny. Ukrajina hraničí se státy: Rusko, Bělorusko, Polsko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko a Moldávie. Rozsáhlou oblast pobřeží na jihu země tvoří Černé moře a Azovské moře. Ukrajina je často považována za "kolébku" všech Slovanů, i předci Čechů a Moravanů pravděpodobně přišli z oblasti střední a severozápadní Ukrajiny. Na území dnešní Ukrajiny bylo centrum prvního státu východních Slovanů - Kyjevská Rus, který byl v X. a XI. století největším a nejsilnějším státem Evropy.


Nejoblíbenější turistickou destinací býval Krym, jeho hory a letoviska Jalta a Sevastopol. Oblíbené jsou Karpaty. Navštěvovaná jsou hlavně města s historickými památkami Lvov, Oděsa, Kamenec, Podolský, Poltava a další. Navštěvovaná jsou také poutní místa jako Počajevský monastýr.